جزئیات مطلب

با حضور نماینده مردم شهرستان خدابنده: آبرسانی به 2 روستای زرزر و یاستی بلاغ شهرستان خدابنده در هفته دولت

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 07 شهریور,1398/دسته ها: جدیدترین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
با حضور نماینده مردم شهرستان خدابنده: آبرسانی به 2 روستای زرزر و یاستی بلاغ شهرستان خدابنده در هفته دولت

همزمان با هفته دولت پروژه آبرسانی به روستاهای زرزر و یاستی بلاغ از توابع شهرستان خدابنده با حضور دکتر بیگدلی نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مدیران استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

علیرضا جزء قاسمی با بیان اینکه روستای زرزر با 600نفر جمعیت با کمبود آب مواجه بود، گفت: با مشارکت دهیاری و خود اهالی حفر یک حلقه چاه و خرید برق در روستای مذکور انجام گرفت. 

وی افزود : احداث یک هزار و 100 متر خط انتقال و ساخت ایستگاه پمپاژ و تجهیز ایستگاه از دیگر کارهای انجام گرفته در این طرح بر عهده شرکت آبفار بوده است.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان اعتبار هزینه شده در این پروژه را رقمی بالغ بر 330 میلیون تومان اعلام کرد و تصریح نمود : مبلغ 100میلیون تومان  از اعتبار این طرح بر عهده دهیاری و اهالی روستا بوده است که با مشارکت خود، شرکت آبفار را در زمینه آب رسانی یاری رساندند .

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به افتتاح پروژه آبرسانی به روستای یاستی بلاغ در هفته دولت، تصریح کرد: در روستای یاستی بلاغ نیز اهالی در احداث 3/5 کیلومتر خط انتقال مشارکت داشته و حفر چاه و احداث ایستگاه پمپاژ نیز از فعالیت های صورت گرفته در این پروژه آبرسانی توسط شرکت آبفار انجام گرفته است.

جزء قاسمی تصریح کرد: با افتتاح پروژه آبرسانی روستای یاستی بلاغ 90 خانوار در قالب 350 نفر از نعمت آب شرب بهره مند شدند.

وی اعتبار هزینه شده در این طرح را 389 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: دهیاری و اهالی روستا به میزان 100 میلیون تومان در این پروژه مشارکت داشته اند. 

 

 

Print

تعداد نمایش ها (828)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان