جزئیات مطلب

تعویض 645 کنتور معیوب مشترکین روستایی استان زنجان

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 06 مرداد,1398/دسته ها: جدیدترین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
تعویض 645 کنتور معیوب مشترکین روستایی استان زنجان

رضا کابلی گفت: 645 فقره کنتور معیوب مشترکین روستایی آبفار استان زنجان طی 4 ماهه نخست سال جاری در جهت شناخت میزان دقیق فروش و مدیریت مصرف مورد تعویض قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آبفار استان زنجان با بیان اینکه یکی از مهمترین راه‌های جلوگیری از هدر رفت آب در شرکت آبفار توجه به تاسیسات آبرسانی از جمله کنتورهای معیوب و تعویض به موقع آنها است ، اظهار کرد : برای تعویض 645 کنتور معیوب مشترکین روستایی رقمی بالغ بر 2 میلیارد و 900 میلیون ریال از محل اعتبار عمرانی و جاری هزینه شده است.

این مقام مسئول یادآور شد: از تعداد 645 کنتور تعویض شده 565 فقره دستگاه با کاربری خانگی و 80 مورد با کاربری غیرخانگی بوده است.

وی تصریح کرد: جهت شناسایی دقیق میزان مصرف مشترکین و میزان آب توزیعی در شبکه های آبرسانی روستایی وجود کنتورهای استاندارد و با کیفیت روز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

 این مقام مسئول با اشاره اینکه 3 هزار و 500 فقره کنتور مشترکین روستایی معیوب است، خاطر نشان ساخت : برای اینکه تمامی کنتورهای مشکل دار و معیوب مشترکین روستایی استان زنجان تعویض گردد اعتباری بالغ بر 15 میلیارد و 750 میلیون ریال لازم است.

کابلی با تاکید بر اینکه کنتورهای تعویض شده به صورت رایگان انجام می گردد ، گفت : در حال حاظر روستاهای شهرستان سلطانیه با کمترین خرابی و روستاهای شهرستان زنجان بیشترین درصد کنتور خرابی را دارند.

مدیرعامل شرکت آبفار استان زنجان افزود: کلیه مشترکین دارای کنتور خراب می توانند با به همراه داشتن آخرین فیش آب بهاء پرداختی جهت تعویض کنتورهای معیوب خود به امور مشترکین شهرستان های تابعه مراجعه نمایند.

Print

تعداد نمایش ها (395)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان