جزئیات مطلب

شناسایی 20و قطع انشعاب‌ غيرمجاز آب درروستای آزاد سفلی شهرستان زنجان

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 02 دی,1397/دسته ها: جدیدترین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
شناسایی 20و قطع انشعاب‌ غيرمجاز آب درروستای آزاد سفلی شهرستان زنجان

مدیرامور آبفار شهرستان زنجان از شناسایی و قطع 20 فقره انشعاب غيرمجاز آب در سطح روستای آزاد سفلی شهرستان زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان ، محمدرضا لطفی با بيان اينکه روستای آزاد سفلی دارای 155 مشترک می باشد، گفت: با تلاش کارکنان امورآبفار شهرستان، دهیاری و شورای اسلامی روستا تعداد 20 فقره انشعاب غيرمجاز در روستای آزاد سفلی شناسايي و مراحل قانونی جهت قطع آنها صورت گرفت.

وي افزود: دارندگان انشعابات غیرمجاز در دو مرحله اخطار دريافت نموده و به همه افراد راهنمايي‌هاي لازم جهت استفاده قانوني از آب شرب ارايه می گردد.

این مقام مسئول اظهار داشت: با جمع آوری 20 فقره انشعاب غیر مجاز ماهانه یک هزار مترمکعب در مصرف آب صرفه جویی می گردد .

لطفی خاطر نشان ساخت: با توجه به اینکه قیمت تمام شده هر مترمکعب آب شرب 1350 تومان است در این  20 مورد انشعاب غیر مجاز ماهانه 1 میلیون و 350 هزار ریال خسارت مالی به شرکت آبفار وارد می شود.

مدیر امور آبفار شهرستان زنجان ارائه خدمات مطلوب آب‌رساني در تمام روستاهای شهرستان زنجان در سايه همکاري مشترکین روستایی و استفاده قانوني و صحيح از آب آشامیدنی سالم ممکن است.

این مقام مسئول تاکید کرد: مصرف آب از انشعاب غيرمجاز به‌لحاظ قانوني و شرعي جايز نيست و اين‌گونه انشعاب‌ها منجر به اخلال در خدمات رسانی منظم و تضیع حقوق سایر مشترکین، ایجاد آلودگي در شبکه توزيع آب، کاهش عمر مفید شبکه توزیع آبرسانی و همچنین برداشت بي‌رويه منجر به افت فشار آب در شبکه توزيع مي‌شود.

 

Print

تعداد نمایش ها (310)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان