جزئیات مطلب

مدیرکل روابط عمومی استانداری زنجان: آن چیز که معجزه میکند، جلب مشارکت مردم است

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 16 مرداد,1397/دسته ها: جدیدترین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
مدیرکل روابط عمومی استانداری زنجان: آن چیز که معجزه میکند، جلب مشارکت مردم است

مدیرکل روابط عمومی و امور بین اللمل استانداری زنجان گفت: کاهش اعتبارات عمرانی و بحران اقتصادی در کشور موجب شده تا از کمک خیرین در این حوزه بهره‌مند شویم. و آن چیز که در پیشرفت کشور معجزه میکند، جلب مشارکت مردم است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفار استان زنجان، ادریس سالاری در نشست خبری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان با اشاره به اینکه رسانه ها نگاه واقع بینانه در کنار انعکاس نقاط قوت، ضعف و مشکلات جامعه، امید را به جامعه تزریق کنند اظهار کرد: امید می رود فرهنگ پرسشگری و پاسخگویی در سازمان های استان شکل بگیرد.

وی با بیان اینکه نظارت، برنامه ریزی و حمایت دستگاه های دولتی نیاز جامعه امروز است، گفت: روستائیان همواره در عرصه های حساس کشور در صحنه بودند امروز هم باید از این قشر حمایت شود.

سالاری با اشاره به اینکه ایران کشوری در مسیر توسعه است، گفت: پیشرفت های کنونی ایران در عرصه های مختلف قابل مقایسه با قبل نیست و باید از پمپاژ افکار منفی به جامعه جلوگیری کنیم.

این مقام مسوول به حضور پررنگ بانوان در جامعه، افزایش سطح سواد در کشور و رفاه اجتماعی اشاره کرد و گفت: در کنار چنین پیشرفت هایی، مشکلاتی هم در کشور وجود دارد و باید رسانه ها فرهنگ بهره مندی درست از محیط زیست، آب و دیگر مسائل را در جامعه نهادینه کنیم.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری زنجان با تاکید بر اینکه واقع بینانه تر مسائل را ببینیم و درک درستی از توسعه استان داشته باشیم، اظهار کرد: درخواست کشورهای توسعه یافته در عرصه بین المللی برای مذاکره با ایران نشان از ابهت و قدرت ایران اسلامی است.

Print

تعداد نمایش ها (1435)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان