جزئیات مطلب

مدیریت تقاضای مشترکین باید در اولویت قرار گیرد

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 24 مرداد,1398/دسته ها: جدیدترین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
مدیریت تقاضای مشترکین باید در اولویت قرار گیرد

علیرضا جزء قاسمی در جمع مدیران امور آبفار شهرستان های تابعه با بیان اینکه نمی توان تمام مشکلات را بصورت کلی حل کرد، گفت: مدیریت تقاضا باید اولویت کاری باشد که آن مهم هم با فرهنگ سازی، شناسایی و جمع آوری انشعاب غیرمجاز، اصلاح شبکه و ... میسر خواهد بود.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان افزود: نیل به اهداف و اجرای برنامه ها و حل مشکلات پیش روی شرکت باید براساس اعتبارات سال 98 اولویت بندی و اجرایی گردد.

وی تصریح کرد: مشکلات بهره برداری از جمله گندزدایی و کنترک کیفی آب باید بیشتر مد نظر قرار گیرد زیرا کیفیت آب خط قرمز شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی است.

این مقام مسئول تصریح کرد: باید بر روی کارها و فعالیت هایی که انجام می دهیم خودنظارتی داشته باشیم زیرا با نبود نظارت فرایند و نتیجه کار نمایان نخواهد شد.

جزء قاسمی با بیان اینکه پیمانکاران بازوان اجرایی شرکت ها می باشند در ادامه افزود: باید بر عملکرد و فعالیت پیمانکاران نظارت دقیق داشت زیرا آب شربی که در اختیار مشترکین قرار می گیرد باید سالم و باکیفیت باشد.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان اظهار داشت: مدیران امور نماینده مدیرعامل در شهرستان ها بوده و با توجه به وظایف محوله از اختیار کافی در چهارچوب مسئولیت برخوردار می باشند.

وی همچنین در این جلسه به یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی اشاره کرد و گفت: انسجام بخشی و یکپارچه سازی برای شرکت های آب و فاضلاب روستایی بسیار مثمر ثمر خواهد بود.  

Print

تعداد نمایش ها (819)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان