جزئیات مطلب

نشست مدیرکل امور روستایی استانداری زنجان با مدیرعامل شرکت آبفار استان زنجان

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 31 تیر,1398/دسته ها: جدیدترین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
نشست مدیرکل امور روستایی استانداری زنجان با مدیرعامل شرکت آبفار استان زنجان

محمدرضا هادوری مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری زنجان به همراه علیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان، بخشدار بخش مرکزی شهرستان خدابنده، دهیاران روستاهای پسکوهان،حصار و قره با رضا کابلی مدیر عامل در خصوص وضعیت آب شرب و برق روستاهای بخش مرکزی شهرستان خدابنده دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان، در اين ديدار هادوی ضمن تقدیر و تشکر از مديرعامل شركت آبفار استان زنجان در اجرای پروژه های مشارکتی ابراز اميدواري كرد كه با تعامل سازنده مديران دستگاهها بتوان خدمات ارزنده در این برهه از زمان که در جنگ اقتصادی قرار داریم به روستاییان ارائه دهیم.

وی با اشاره به اینکه مدیران باید تصمیم آنی و مدیریتی مناسب در این دوره از وضعیت کشور بگیرند، گفت: خالی شدن روستاها از جمعیت دلایل متعددی دارد که یکی از این دلایل مربوط به آب است که در صورت عدم حل کمبود و نبود آب شرب در روستاها شاهد شکوفایی در روستاها نخواهیم بود.

این مقام مسئول افزود: در شرایط فعلی اقتصاد کشور رویکردهای ما باید تغییر یافته و تصمیم گیری مدیران در لحظه و آنی باشد.

در ادامه جلسه کابلی با اشاره به پروژه مشارکتی پسکوهان که با همیاری شرکت آبفار، دهیاری و اهالی روستا صورت گرفته بود توضیحاتی ارائه و مقرر شد تا با مساعدت شرکت توزیع نیروی برق استان مشکل تامین برق چاه نیز حل گردد.

Print

تعداد نمایش ها (234)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان