جزئیات مطلب

نشست نماینده مردم شهرستانهای ماهنشان و ایجرود در مجلس با مدیر عامل آبفار استان زنجان

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 16 تیر,1398/دسته ها: مهمترین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
نشست نماینده مردم شهرستانهای ماهنشان و ایجرود در مجلس با مدیر عامل آبفار استان زنجان

مرتضی خاتمی نماينده مردم شهرستان‌هاي ماهنشان و ایجرود در مجلس شوراي اسلامي با مدیر عامل، معاونین و مدیران امور شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان، در اين ديدار خاتمی ضمن تقدیر و تشکر از مديرعامل شركت آبفار استان زنجان ابراز اميدواري كرد كه با تعامل سازنده مديران و نمايندگان مجلس مسير توسعه استان تسريع گردد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه وضعیت آب شرب وضعیت مطلوبی است، افزود: در شرایط فعلی اقتصاد کشور و با توجه به وضعیت آب خدمت رسانی و تلاش برای تهیه آب شرب سالم و با کیفیت و در اختیار روستاییان قرار دادن به منزله جهاد می باشد.

خاتمی با بیان اینکه مدیران دستگاههای اجرایی باید ریسک پذیر باشند، تصریح کرد: اگر کار درست و قانونمند بوده و حرکت به سوی مردم باشد این تلاش ها در خاتمه منجر به پیشرفت و آبادانی خواهد شد.

در ادامه اين نشست رضا کابلی مدير عامل شركت آبفار استان با تشريح عملكرد شركت آبفار را فرسودگی تاسیسات آبرسانی در سطح روستاها، اختلاف فاحش بین قیمت تمام شده و قیمت فروش آب، عدم وجود تناسب اعتبارات تعیین شده با نیازهای واقعی روستا، افت شدید سطح آب های زیرزمینی و سطحی، عدم پرداخت آب بهاء مصرفی از سوی مشترکین و ... را از عمده مشکلات شرکت آبفار برشمرد.

همچنین در این جلسه در خصوص وضعیت آب شرب روستاهای شهرستان های ایجرود و ماهنشان، پیگیری پروژه های در دست اجراء، پروژه های مشارکتی و گزارشی از جذب اعتبارات عمرانی و ... بحث و تبادل نظر شد.

Print

تعداد نمایش ها (1118)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان