جزئیات مطلب

همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی: 54 روستای استان زنجان از آب شرب سالم بهره مند می شوند

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 10 بهمن,1397/دسته ها: جدیدترین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی:  54 روستای استان زنجان از آب شرب سالم بهره مند می شوند

رضا کابلی مديرعامل شركت آبفار استان زنجان با اعلام این خبر گفت : 24 هزار و 900 نفر با به بهره برداری رسیدن این پروژه های آبرسانی از آب شرب سالم بهر ه مند می گردند .  

وی با بیان اینکه از این 54 روستا 22 روستا در قالب 5 مجتمع آبرسانی قرار دارد، افزود: فاز یک مجتمع معجزات و 4 روستا از مجتمع روستاهای حاشیه شمالی از توابع شهرستان زنجان، مجتمع امام زاده یعقوب و مجتمع خراسانلو شهرستان ابهر به ترتیب با 2 و 1 روستا از پروژه های آبرسانی در دهه مبارک فجر می باشد.

  این مقام مسئول اظهار داشت: احداث مخزن آب با حجم 3 هزار و 980 مترمکعب، 144کیلومتر و 150 متر خط انتقال، 151کیلومتر و 382 متر احداث و توسعه شبکه توزیع، ساخت ایستگاه پمپاژ و ... از فعالیت های انجام گرفته در پروژه های آبرسانی این مجتمع ها بوده است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان با اشاره به اینکه یکی از کارهای شاخص و موثر شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان بعد از انقلاب به دلیل محدودیت های موجود در منابع اعتباری دولتی، استفاده از پتانسیل های جایگزین از جمله خیرین و حتی مشارکت خود مردم در اجرای پروژه های آبرسانی بوده است خاطر نشان ساخت: در این ایام با شکوه 32 روستا با 3 هزار و 389 خانوار از روستاهای استان زنجان با مشارکت اهالی از آب سالم و بهداشتی بهره مند خواهند شد.

Print

تعداد نمایش ها (944)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان