جزئیات مطلب

هم‌زمان با هفته دولت؛ عملیات اجرایی 4 طرح آبرسانی آبفار استان زنجان آغاز شد

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 11 شهریور,1397/دسته ها: جدیدترین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
هم‌زمان با هفته دولت؛  عملیات اجرایی 4 طرح آبرسانی آبفار استان زنجان آغاز شد

به مناسبت هفته دولت 4 پروژه آبرسانی و فاضلاب روستایی با اعتباری بالغ بر 75 میلیارد ریال در سطح روستاهای شهرستان‌های ایجرود و خرمدره کلنگ زنی شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان، مدیر عامل شرکت آبفار استان زنجان با اشاره به کلنگ زنی شبکه آب شرب و فاضلاب روستای نصیر آباد شهرستان خرمدره گفت: عملیات اجرایی شبکه خط انتقال و تصفیه خانه فاضلاب و شبکه توزیع آب شرب روستای نصیر آباد از توابع شهرستان خرمدره همزمان با هفته دولت آغاز شد.

رضا کابلی افزود: عملیات اجرایی احداث شبکه فاضلاب به طول 8600 متر، خط انتقال فاضلاب به طول 600 متر و احداث تصفیه خانه فاضلاب با سیستم لجن فعال در زمینی به مساحت 8هزار متر مربع و 700 رشته انشعاب با اعتباری بالغ بر 63 میلیارد ریال در این ایام آغاز شد.

وی اجرای شبکه توزیع آب شرب روستای نصیرآباد را از دیگر پروژه های کلنگ زنی شده در ایام هفته دولت عنوان و تصریح کرد: با توجه به فرسودگی شبکه توزیع آب شرب روستای نصیر آباد با اجرای شبکه توزیع جدید به طول 12 هزار متر و حفر یک حلقه چاه به عمق 150 متر مشکل تامین آب شرب روستا مرتفع خواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه روستای نصیرآباد دارای 759 مشترک می باشد، افزود: اعتبار مورد نیاز در این طرح رقمی بالغ بر 8 میلیارد ریال است که 2 میلیارد ریال آن از محل مشارکت مردمی و مابقی برعهده شرکت آبفار می باشد.

کابلی همچنین با اشاره به آغاز عملیات اجرایی پروژه آب رسانی به صورت مشارکتی روستا‌های نکتو، خوئین و قندی بلاغ از توابع شهرستان ایجرود گفت: اجرای شبکه داخلی به طول 4200 متر در روستای خوئین با مشارکت اهالی با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 500 میلیون ریال، اجرای شبکه داخلی به طول 2 کیلومتر با مشارکت مردمی روستای قندی بلاغ با اعتباری بالغ 500 میلیون ریال  و نیز اصلاح شبکه داخلی به طول 5 کیلومتر با مشارکت مردمی و دهیاری روستای نکتو با اعتبار 2 میلیارد ریالی به مناسبت هفته دولت کلنگ زنی شد.

 

Print

تعداد نمایش ها (218)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان