جزئیات مطلب

پیام تبریک نوروزی مدیرعامل

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 28 اسفند,1397/دسته ها: جدیدترین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
پیام تبریک نوروزی مدیرعامل

بنام خالق بهار

بهار، رستاخیز طبیعت و پیام آور تحول و تازگی است و ما را به تاملی در خویشتن خویش فرا می خواند و بهار نماد جلوه گاه الهی در باز آفرینش طبیعت است و نوروز طلیعه این دگرگونی شگرف و پیامی است به آدمی برای از خود رستن و به او پیوستن.

خدا را سپاسگزارم سال نو را در حالی آغاز می کنیم که توانسته ایم با یاری پروردگار متعال و با کوشش بی وقفه و همت بلند شما همکاران گرامی و زحمتکش شرکت، سند افتخار دیگری در رسیدن به آرمان، استقلال اقتصادی و پیمودن مراحل بالندگی و پیشرفت و ارتقای خدمت رسانی به مردم عزیز بیافزاییم. آنچه مسلم است شرکت به پشتوانه ی نیروهای توانمند، متخصص، خلاق، ایده پرداز و با تجربه اش و با نگاه به ابعاد مذهبی، فرهنگی، ورزشی و ارتباط موثر و کرامت انسانی کارکنان و خانواده محترم آنها به اینجا رسیده است، لذا در سال 98 نیز باید امیدواری، آینده نگری، دقت و سرعت در انجام امور را سرلوحه کار خود قرار دهیم تا در راستای اهداف شرکت آب و فاضلاب روستایی و دولت تدبیر و امید گامی موثر برداریم.

 امیدوارم در آستانه فرارسیدن روزهای نویدبخش بهار و آغاز سال نو و تبریک این ایام خجسته همواره سالی توام با سلامت، سعادت و شادکامی را در کنار خانواده محترم سپری نمایید. فرصت را غنیمت شمرده از تلاش شبانه روزی یکایک همکاران محترم در طول سال گذشته تشکر و قدردانی می نمایم.


رضا کابلی

رییس هیئت مدیره و مدیر عامل

شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان

Print

تعداد نمایش ها (1170)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان