جزئیات مطلب

پیام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان به مناسبت 13 آبان ماه

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 12 آبان,1397/دسته ها: جدیدترین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
پیام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان به مناسبت 13 آبان ماه

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفار استان زنجان متن پیام بدین شرح است:

سیزده آبان در تاریخ انقلاب جایگاه ویژه ای دارد چراکه دانش آموزان و دانشجویان متعهد و انقلابی ایران توانستند در ادامه راه خون شهدای دانش آموز، با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا قدرت شکست ناپذیری این طاغوت زمان را درهم شکنند و فریاد ظلم ستیزی انقلاب ایران را در صحنه های بین الملل طنین انداز کنند.

واقعه ی سیزده آبان  که به تعبیر معمار کبیر انقلاب اسلامی، انقلاب دوم نامیده شد، به دل های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد. پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت. در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه ی مستضعفان جهان نشان داد که دیوار ستم، شکستنی است.

کارکنان شرکت آبفار استان زنجان، با گرامیداشت یاد همه شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعان حرم همگام با اقشار مختلف مردم قدرشناس ایران، در مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار، حضوری فراگیر و گسترده خواهند داشت و ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز می‌نمایند.

Print

تعداد نمایش ها (286)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان