جزئیات مطلب

95درصد خدمات شرکت آبفار استان زنجان غیرحضوری است

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 20 تیر,1398/دسته ها: جدیدترین اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
95درصد خدمات شرکت آبفار استان زنجان غیرحضوری است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان گفت: با راه اندازی میز خدمت در راستای تکریم ارباب رجوع تنها 5 درصد خدمات این شرکت بصورت حضوری انجام می شود و این تعداد هم کسانی هستند که برای اولین بار جهت دریافت خدمات به شرکت مراجعه می نمایند.

رضا کابلی با اشاره به اینکه 95 درصد مراجعین ما مشترکین روستایی می باشند، تصریح کرد: با تشکیل میز خدمت سعی گردیده تا حدامکان از رفت و آمد غیرضروری و حضور فیزیکی ارباب رجوع در دریافت ارائه خدمات کاسته شود و ارائه خدمات به سوی الکترونیکی سوق داده شود.

وی گفت: راه اندازی میز خدمت در راستای طرح تکریم ارباب رجوع، خدمتی شایسته به روستاییان و مراجعین می باشد و با برگزاری چنین برنامه‌هایی می‌توان راه های ارتباطی خوبی بین مردم و مسئولین جهت رفع مشکلات ایجاد کرد.

این مقام مسئول افزود : جلب رضایت و تکریم ارباب رجوع از مهمترین وظایف مسئولین شرکت آب و فاضلاب روستایی استان است که مستقیما با مردم و مراجعین سر و کار دارند.

کابلی خاطرنشان ساخت: ارائه خدمات به‌­موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقای رضایت­‌مندی آنان از اهداف مهم شرکت آبفار می باشد.

وی با اشاره به اینکه پاسخگویی به سامانه 1523(سامانه حوادث) نیز تحت نظارت میز خدمت قرار دارد، یادآور شد: مشترکین محترم روستایی می توانند در صورت بروز هرگونه حادثه اعم از شکستگی، قطعی آب و ... با سامانه شبانه روزی 1523 تماس و حادثه را اعلام نمایند.

Print

تعداد نمایش ها (661)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان